IMG_3931

Spojuje nás pití čaje
Lépe řečeno radost z pití čaje. A protože našeho vysedávání po čajovnách již bylo dost rozhodli jsme se přetavit naši prostou zálibu v misi, která by dokázala radost z pití čaje přinést i k vám, do vašich bytů, kuchyní a šálků. Z konzumentů jsme se stali čajovými pijáky, byla to úžasná cesta, srdečně vás na ní vítáme.

Co je naším cílem
Rádi bychom využili poučení které nám pití čaje přineslo a nabídli vám to nejlepší na co narazíme na svých čajových misích. Ať už se budou odehrávat na březích Japonského moře nebo v zasutém čajovém skladě v Libni. Jako záruku kvality nabízíme své pijácké jazýčky.

Čaj je obřad
Mnoho z Vás se ještě trochu bojí čaje hlavně proto, že jeho podávání má spojeno s obřadním tichem a spoustou času, kterou k tomu potřebuje. „Já na ten Váš čaj nemám čas“, to je věta kterou slýcháme často.
Ano, čaj je obřad, ale nikde není napsáno, že musí trvat hodiny. Ty nejúžasnější čajové obřady, které jsme zažili trvaly jen pár minut a enrergii z nich jsme cítili ještě několik hodin. Nejdelší na přípravě čaje je čekání než se uvaří voda.

 

Čas na čaj

Chceme Vám všem, kdo si pořád ještě myslí, že nemají na čaj čas dokázat, že ho mají.

Poradíme Vám s vhodným nádobím.

Poradíme Vám s výběrem delikátních čajů.

Naučíme Vás čaje připravovat.

Čaj jako evropský nápoj
Směle označujeme čaj za evropský nápoj. Je jen málo míst na světě, kde seženete takovou šířku nabídky jako v Evropě a v Čechách zejména. Myslíme si, že si zaslouží být podáván mnohem šířeji a na dalších místech nežli jen v čajovnách. Proč by se ujednoho stolku nemohli setkat znalec čaje, milovník dobrého vína a přesvědčený kávový piják. V tomoto spojení je hlavní ingredience vybraná chuť a kvalita podávaného nápoje.

Věříme, že poučená čajová veřejnost tuto naší misi přivítá a přidá se k nám v dobrodružství objevování chuti a sebe sama.